Ko jums vajadzētu darīt par patēriņa kredītlīgumiem sākumam nākamajos 6 minūtes

Dažreiz, potenciālais aizdevējs pārbauda kredīta score ziņojumu personai, kura pieprasa ilgi aizdevumi un kredīti, lai novērtētu risku, kas saistīts ar paplašinot aizdevumu uz tiem. Gadījumā, ja pretendents, kam ir slikta kredītu profilu, lielāks daudzums nodrošinājumu varētu būt nepieciešams, izmantojot finanšu uzņēmums, apstiprināšanai aizdevumu. Apstiprinātais likumdošana varētu attīstīt jaunu federāla aģentūra, CFPA, kas būs centralizētu uzraudzību dažāda veida patēriņa kredītu, piemēram, hipotēkas un maksājumu kartes, kā arī privāto studentu aizdevumiem. Internets Rezultāts ir lielisks kredītvēsturi un apmierinošus Fico rādītāji.

Šis informatīvais raksts ir mēģinājums piespiest jūs, lai iepazītos ar fundamentāliem kredīta nosacījumiem, kas ir neatņemama daļa no finanšu darījumu dienas līdz dienai, lai dažas kopējas kļūdas var novērst ar plašu izmantošanu maksājumu kartes . Pirms tuvojas iepriekš minētos finanšu iestādēm par kredītu, viens vajadzētu būt pārliecināti par savām vajadzībām, un vajadzētu plānot līdzekļus atmaksas iepriekš. Liela daļa no šāda nav hipotēku vai nodrošināts parādsaistību ir piesaistīts maksājumu kartes vai privātiem aizdevumiem. Tomēr, daudz no tiem nenodrošināto maksas karti, veikala karte vai privāto aizdevumu parādiem varētu būt izpildāms un, iespējams, ne tikai samazināt, bet noskaidroti pilnībā.

Tas ir apgalvojums patērētājs var pievienot savu kredīta ziņojumu. Personīgais ziņojums sniedz vispārēju skaidrojumu par informāciju, ko var atrast uz kredīta failu, kā tas parasti parādās pašā sākumā ziņojuma. Sliktākajā piemēram scenāriju, personai būs nepieciešams atzīt bankrotu, un tas noteikti pazudināt kredīta score ziņojumu kopā ar kredītvēsturi šāda indivīda pastāvīgi. Gadījumā, ja parāds netiek izšķirtu, patērētāji joprojām ir atbildīgs par up-front maksu, ikmēneša maksājumu aizpilda un jebkādu tiesas prāvām, ko rada kredīta score izsniedzēju, mēģinot iegūt savu parādu.

Kodu piegādā emitenta kredīta score card vai kontu, kas ir nepieciešama, lai saņemtu atļauju pieprasījumu apstiprināšanu. Tas ir faktiski gada maksa kredīta score card emitents maksa par piegādi privilēģiju pieder un ar kredīta score card. Kāds, kurš ir atļāvusi kredītu rādītājs kartes īpašnieks izmantot kontu kopā ar karti. Konts kur norēķinu kontu patērētāja ir saistīta ar kādu citu kontu ar līdzīgu banku.

Individuālās izpaužas saņem apstiprināti kredīta score kontā, kā arī veikalu izpaužas padarīt pieticīgs vairāk nekā standarta mazumtirdzniecības cenu tag. Kredīta daļa, kas netiek izmantota, vai paliek pieejama, lai klientam. Tomēr katru gadu maksa tiek iekasēta par šāda veida kredītkartes. Tā ir maksimālā summa, ko varētu aizņemties, izmantojot patērētāja.

Tas attiecas uz sliktu kredītreitingu dēļ šausmīgs kredītvēsturi. Tas ir daudzums naudas atsaukts uz kredīta score card at finanšu iestādes birojā vai ATM. Precīzs pati pieeja var pieņemt, izmantojot patērētāja, kurš ir ieinteresēti uzlabot kredīta rādītājus pēc bankrota. Neraugoties uz to tur ir daži aizdevēji, ka patērētāji var vērsties, lai veidotu kredīta score vēsturi.